Борги на ринку газу перевищили 120 млрд грн

Борги на ринку газу перевищили 120 млрд грн

«Нафтогаз» підтримує запропоновану парламентом реструктуризацію боргів

Борги на ринку газу перевищили 120 млрд грн
Фото: УНІАН

Сума боргів, яка утворилася на ринку газу, перевищує 120 млрд грн, у «Нафтогазі» підтримують запропоновану парламентом реструктуризацію та готові брати участь в доопрацюванні відповідного законопроєкту (№3508-д). Про це повідомляється у пресрелізі «Нафтогазу».

«Сума накопичених на ринку газу боргів вже перевищує 120 млрд грн, і це питання вимагає якнайшвидшого вирішення», – заявив уповноважений по роботі з органами держвлади Роман Супрун.

Як зазначив Супрун, ухвалення законопроєкту стане відправною точкою для аудиту боргів, аналізу причин їх виникнення та остаточного врегулювання проблеми.

«Втрата платоспроможності у великих споживачів та звуження ринку збуту через борговий тиск є серйозною проблемою. Якщо її не вирішувати, то це поступово послаблюватиме притік інвестицій в галузь, зокрема в сегмент видобутку, негативно впливатиме на активність замовників послуг з транспортування, зберігання газу. В контексті «Північного потоку-2» все це становить значну загрозу для енергобезпеки країни», – пояснив він.

Нагадаємо: Вітренко пропонує через суд забирати облгази Фірташа за борги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті