Український актор Панченко зіграє у французькому фантастичному серіалі

Український актор Панченко зіграє у французькому фантастичному серіалі

Зйомки серіалу частково відбувалися в Україні

Український актор Панченко зіграє у французькому фантастичному серіалі
фото abastudio.org

Український актор Анатолій Панченко зіграє одну з головних ролей у французькому англомовному серіалі «Інфініті», пише yabl.ua. Серіал випустять студії CANAL+ і Federation Entertainment, а знімають його в Україні на замовлення цих студій, повідомляв раніше міністр культури Олександр Ткаченко.

Наразі українська частина фільмування вже завершилась і зйомки перемістилися в Казахстан.

«Інфініті» («Нескінченність») – шестисерійна детективна драма про космос. Випуск стрічки планується на 2022 рік.

Режисер трилера – Тьєррі Пуаро, який працював над серіалом «Black Spot» на, а оператором-постановник – Крістоф Нуєнс, відомий роботою над «Люпеном» теж виробництва Netflix.

Анатолій Панченко стане партнером по зйомках з такими акторами як Селін Саллетт («Будинок терпимості»), Влад Іванов («Крізь сніг»), Еллора Торчія («Сонцестояння»), Лорен Капелутто («Black Spot»), Джаррет Мерц («Страсті Христові») та Каріна Арутюнян («Бюро Легенд»).

Остання акторка вже знайома з Панченком за доволі відомим французьким телешоу «Бюро легенд», в якому українець брав участь. При чому, потрапив він туди через низку сміливих доленосних рішень, розповідає видання.

Анатолій Панченко з Донецька, після початку бойових дій був змушений переїхати до Києва, але ненадовго. Дуже скоро Анатолій пішов у 4-річне плавання на міжнародне судно. Згодом він опинився у Лос-Анджелесі, де рік вчився акторській майстерності у New York Film Academy. І врешті – потрапив у серіал, пройшовши кастинг.

«Я особисто йшов шляхом великої кількості спроб і помилок і, чесно кажучи, не думав, що колись буду зніматись...», – розповідає Панченко. – Я завжди був великим фанатом кіно, але ніколи не думав, що сам зможу працювати в цій індустрії. Для мене вона була за залізною завісою, і мені завжди дуже хотілося зрозуміти – як працює цей бізнес і що таке – ремесло актора, але ніколи не було можливості. Зрештою така можливість з'явилася і я відправився в Лос Анджелес, де через рік пройшов кастинг в «Бюро Легенд».

«Бюро Легенд» – шпигунський серіал-трилер від CANAL+, побудований на реальних звітах колишніх агентів французької Генерального директорату зовнішньої безпеки.

Більше про новинки в світі серіальної продукції – в матеріалі Mind «Іспанське «Полювання», британське «Без образ», містична «Незнайомка» і не тільки: які серіали варто подивитися в червні».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті