ЄС продовжив на рік заборону на інвестиції в Криму

ЄС продовжив на рік заборону на інвестиції в Криму

Санкції були введені у червні 2014 року у відповідь на спроби підірвати територіальну цілісність України

ЄС продовжив на рік заборону на інвестиції в Криму
Фото: УНІАН

Рада ЄС прийняла рішення щодо продовження санкцій, введених у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією, на ще один рік до 23 червня 2022 року. Про це повідомляє «Європейська правда».

«ЄС не визнає незаконної анексії Криму та Севастополя Російською Федерацією і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права, відповідно до заяви високого представника з питань закордонних справ та політики безпеки від імені ЄС 16 березня 2020 року» – йдеться у повідомленні.

У раді ЄС нагадали, що діючі обмежувальні заходи включають цільовий імпорт в ЄС продуктів, що походять з Криму чи Севастополя. Експорт певних товарів та технологій до кримських компаній або для використання в Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторі також підпадає під обмеження ЄС.

Санкції вперше були введені у червні 2014 року у відповідь на спроби підірвати територіальну цілісність України та дестабілізувати країну. 

Раніше повідомлялося, що санкції щодо компанії Sportmaster Operations Pte, якій безпосередньо належить ТОВ «Спортмастер-Україна», впроваджено через роботу мережі в тимчасово окупованому Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті