ООН: Понад 8500 дітей використовувалися в якості солдатів у військових конфліктах за 2020 рік

ООН: Понад 8500 дітей використовувалися в якості солдатів у військових конфліктах за 2020 рік

Торік в ході різних конфліктів було вбито майже 2700 дітей, 5748 – поранено

ООН: Понад 8500 дітей використовувалися в якості солдатів у військових конфліктах за 2020 рік
фото www.flickr.com/photos/soldiersmediacenter/6211386579

Торік понад 8500 дітей використовувалися в якості солдатів в різних конфліктах по всьому світу. Як вказано у звіті Організації Об'єднаних Націй, на який посилається Reuters, майже 2700 дітей були вбиті.

Щорічна доповідь глави ООН Антоніу Гутерріша Раді Безпеки з питання дітей і їх участі в збройних конфліктах охоплює вбивства, каліцтва і сексуальну наругу над дітьми, викрадення або вербування, відмова в доступі до допомоги і нападу на школи і лікарні.

Звіт підтвердив, що порушення були вчинені стосовно 19 379 дітей у 21 конфлікті. Найбільша кількість порушень у 2020 році була скоєна в Сомалі, Демократичній Республіці Конго, Афганістані, Сирії та Ємені.

Він підтвердив, що 8 521 дитина використовувалася в якості солдатів минулого року, ще 2674 дитини були вбиті і 5748 поранені в ході різних конфліктів.

У звіт також включено «чорний список», призначений для того, щоб присоромити сторони в конфлікті в надії підштовхнути їх до прийняття заходів для захисту дітей. Список вже давно викликає суперечки: дипломати кажуть, що Саудівська Аравія і Ізраїль в останні роки чинили тиск, щоб їх не включали до списку, пише агентство.

Ізраїль ніколи не фігурував у списку, в той час, як військова коаліція під керівництвом Саудівської Аравії була виключена зі списку у 2020 році через кілька років після того, як її вперше назвали і зганьбили за вбивство і поранення дітей в Ємені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло