Окружний адмінсуд Києва скасував передачу «УМХ» Курченка в управління «1+1»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Окружний адмінсуд Києва скасував передачу «УМХ» Курченка в управління «1+1»

Компанія «1+1 Інтернет» приховала, що має кредитну заборгованість у понад 33 млн грн

Окружний адмінсуд Києва скасував передачу «УМХ» Курченка в управління «1+1»
Сергій Курченко
Фото: Володимир Андреєв/УНІАН

Окружний адмінсуд Києва (ОАСК) частково задовольнив позов «Українського медіа холдингу» («УМХ») до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та скасував рішення про його передачу в управління компанії «1+1 Інтернет». Відповідне рішення суд ухвалив 15 червня.

Зокрема, в «УМХ» просили суд визнати протиправними дії АРМА щодо відбору управителя арештованими активами Курченка. 

Позивач стверджував, що конкурс проводився з порушеннями.

Суд встановив, що хоч пропозиція «1+1» була найбільш економічно вигідною (там обіцяли 5 млн доходу до держбюджету на місяць), однак із фінзвітності стало відомо, що компанія збиткова. Зокрема, «1+1 Інтернет» приховала, що має кредитну заборгованість у понад 33 млн грн. У суді вирішили, що компанія не змогла б гарантувати річний прибуток на рівні 60 млн грн.

Нагадаємо: наприкінці 2017 року Печерський районний суд заарештував активи «УМХ», а у вересні 2019-го передав їх АРМА. Влітку 2020 року Агентство оголосило конкурс на право управляти конфіскованими активами «УМХ» – це корпоративні права на 72 юрособи, акції семи компаній, майже три сотні товарних знаків, нежитлові приміщення, поліграфічне обладнання і навіть пара гаражів. У вересні «1+1» було оголошено переможцем конкурсу. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло