Ілон Маск анонсував «День штучного інтелекту Tesla»

Ілон Маск анонсував «День штучного інтелекту Tesla»

Компанія хоче залучити нові таланти в відділ штучного інтелекту

Ілон Маск анонсував «День штучного інтелекту Tesla»
фото The Wall Street Journal

Засновник і гендиректор компанії Tesla Ілон Маск повідомив, що у липні виробник електромобілів проведе захід, присвячений штучному інтелекту. Однак головна мета заходу, за його словами, не тільки демонстрація прогресу в сфері розробки програмного і апаратного забезпечення для роботи штучного інтелекту. Компанія має намір використовувати цю можливість в першу чергу для того, щоб залучити нові таланти в відділ штучного інтелекту, пише HighTech Plus з посиланням на Electrek.

В останні кілька років Tesla почала проводити заходи, основна мета яких – не представлення публіці нової продукції, а демонстрація технологічних досягнень з різних сфер, над якими в даний момент працюють інженери компанії.

Так, в 2019 пройшов «День автономності», а в 2020-му – «День батарей». Тепер глава компанії Ілон Маск оголосив через Твіттер, що наступним буде «День штучного інтелекту Tesla».

«Збираємося провести «День АІ Tesla» через місяць або близько того. Розкажемо про прогрес в розробці софта і заліза Tesla AI, про навчання і висновки. Мета – рекрутинг».

Маск давно стверджує, що люди, які цікавляться темою штучного інтелекту, повинні розглядати варіант роботи в Tesla.

«Це найшвидший спосіб втілення своїх ідей в реальність», – писав він після того, як Ендрю Карпаті, директор з АІ й Autopilot, провів презентацію про машинний «зір» для автономних систем управління.

Навесні Маск поділився з інвесторами своїм новим баченням компанії. Він вважає, що Tesla не просто виробник автомобілів, а сукупність стартапів. А незабаром з брендом Tesla будуть точно так само асоціювати технології штучного інтелекту і робототехніки, як зараз – автомобілі та акумулятори, сказав він.

Нагадаємо, екологічні активісти виступили проти будівництва німецького заводу Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті