Найєм став радником міністра інфраструктури – ЗМІ

Найєм став радником міністра інфраструктури – ЗМІ

Він відповідатиме за напрямок безпеки на транспорті, управління майном та корпоративними правами

Найєм став радником міністра інфраструктури – ЗМІ
Мустафа Найєм
Фото: УНІАН

Колишній заступник генерального директора «Укроборонпрому» з управління активами Мустафа Найєм став радником міністра інфраструктури Олександра Кубракова на громадських засадах. Про це повідомляє видання «Бабель» з посиланням на власні джерела.

У коментарі виданню Найєм підтвердив, що працює у команді Кубракова. Він відповідатиме за напрямок безпеки на транспорті, управління майном та корпоративними правами. Зокрема, Найєм буде курувати реформу Державної служби України з безпеки на транспорті. Вона, окрім іншого, передбачає передачу деяких функцій від міністерства інфраструктури до Національної поліції.

Водночас видання «НВ» з посиланням на власні джерела пише, що офіційно призначення Найєма відбулося ще наприкінці травня. А минулого тижня його представили керівництву департаменту управління майном та корпоративними правами та директорату з безпеки на транспорті.

Нагадаємо: наприкінці квітня Мустафу Найєма звільнили з «Укроборонпрому», оскільки його посаду заступника гендиректора концерну з управління активами скоротили. Він перебував на цій посаді з листопада 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті