Євросоюз обмежив доступ Білорусі на європейські ринки капіталу

Євросоюз обмежив доступ Білорусі на європейські ринки капіталу

Під санкціями ЄС перебувають 166 фізичних та 15 юридичних осіб Білорусі

Євросоюз обмежив доступ Білорусі на європейські ринки капіталу
фото DR

Брюссель запровадив санкції, які обмежують доступ Білорусі на ринки капіталу Євросоюзу, а також взаємодію Мінська з Європейським інвестиційним банком, пише FinMarket.

«Обмежено доступ до ринків капіталу ЄС, а також заборонено надання страхування і перестрахування білоруському уряду і білоруським державним органам», – йдеться в прес-релізі Ради ЄС.

Більше того, Європейський інвестиційний банк припинить «будь-які платежі або перерахування будь-яких коштів відповідно до кожної існуючої угоди щодо проектів у державному секторі».

Крім того, банк припинить взаємодію з Мінськом щодо «будь-яких існуючих контрактів на надання технічної допомоги».

Від країн-членів ЄС також вимагають «вжити заходів щодо обмеження залучення Білорусі в багатосторонні банки розвитку, членом яких вона є».

У документі наголошується, що, таким чином, тепер під санкціями ЄС перебувають 166 фізичних та 15 юридичних осіб Білорусі.

ЄС оголосив про плани ввести секторальні санкції проти Білорусі після інциденту, що стався в травні, з примусовою посадкою в Мінську літака авіакомпанії Ryanair і затримання білоруського опозиціонера Романа Протасевича.

Нагадаємо, експерти ЄС погодили нові санкціїпроти Білорусі: постраждає експорт нафти, калію і сигарет.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті