Microsoft представила нову операційну систему Windows 11

Microsoft представила нову операційну систему Windows 11

Перша попередня збірка вийде на початку наступного тижня

Microsoft представила нову операційну систему Windows 11
microsoft.com

Американська корпорація Microsoft у ході онлайн-презентації анонсувала свою нову операційну систему – Windows 11. Наголошується, що всі користувачі Windows 10 зможуть безкоштовно оновитися до нової версії, пише Коммерсант.

Перша попередня збірка вийде на початку наступного тижня для учасників програми Windows Insider.

У Windows 11 з'явиться новий користувацький інтерфейс. Тепер у вікон будуть закруглені кути, системні значки були перероблені. Загалом дизайн став набагато м'якшим. Буде доступний новий вибір шпалер для робочого столу, також можна буде зробити швидкі налаштування робочого столу для різних ситуацій: роботи, відпочинку, ігор.

Нова операційна система представить оновлене меню «Пуск». Тепер за замовчуванням воно буде розташовуватися посередині і позбудеться плиткового дизайну. При бажанні можна буде пересунути його в лівий нижній кут екрану. У меню відображаються часто використовувані програми, а також рекомендовані дії і останні відкриті файли.

При натисканні «розгорнути вікно» з'явиться можливість згрупувати кілька вкладок на одному екрані запропонованим чином. Інструмент буде інтегрований в усі «віконні» додатки. Можна буде створити одну групу і помістити її на панель задач.

Інструмент пошуку перестане займати великий простір, а всі значки тепер будуть згруповані разом і матимуть однаковий розмір.

Також був представлений новий Microsoft Store, в якому тепер є Android-додатки. В саму систему тепер інтегрована корпоративна платформа Microsoft Teams та ігрова платформа Xbox. З'являться віджети, що займають бічну панель. На ній буде розташована стрічка новин та інший контент за інтересами користувача. Оновлення тепер будуть встановлюватися в фоновому режимі, їх розмір скоротиться на 40%.

Щоб користувачі могли запускати ігри та програми на Android, компанія домовилася про партнерство з Amazon. Користувачі зможуть знаходити програми в Microsoft Store і купувати їх через Amazon Appstore.

Додатки можна буде закріпити на панелі завдань або додати в меню «Пуск». Оновлення до Windows 11 буде безкоштовним. Реліз – взимку 2021 року.

Нагадаємо, напередодні капіталізація Microsoft вперше перевищила $2 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті