Американські та британські спецслужби обвинуватили ГРУ в кібератаках на сотні цілей по всьому світу

Американські та британські спецслужби обвинуватили ГРУ в кібератаках на сотні цілей по всьому світу

Фахівці виявили, що до кібератак, які раніше приписувалися приватним угрупованням хакерів, причетне ГУ Генштабу РФ

Американські та британські спецслужби обвинуватили ГРУ в кібератаках на сотні цілей по всьому світу
фото pixabay.com

Американські та британські спецслужби стверджують, що ГУ Генштабу Росії (колишнє ГРУ) стоїть за атаками хакерів, що здійснюються на сотні організацій США та інших країн світу починаючи з 2019 року аж до тепер. Про це повідомляє DWіз посиланням на доповідь Агентства національної безпеки, ФБР, а також агентств США і Великобританії з кібербезпеки.

В документі вказано, що 85-й Головний центр спеціальної служби (ГЦСС) Головного управління Генштабу РФ (військова частина 26165) причетний до кібератак, які раніше приписувалися приватним хакерським угрупованням і здійснювалися з використанням методу «грубої сили» ( brute force ) для отримання доступу до урядових та приватних мереж. У документі детально описується, яким саме чином проводилися хакерські напади.

У доповіді вказується, що цілі кібератак були глобальними, але в основному сфокусовані на Сполучених Штатах і Європі. В США вони були спрямовані проти урядових і оборонних структур, політичних консультантів і партійних організацій, підрядників Пентагону, енергетичних і логістичних компаній, науково-дослідних центрів, інститутів вищої освіти, юридичних фірм та медіакомпаній.

Євросоюз вважає 85-й Головний центр спеціальної служби ГУ Генштабу РФ причетним до кібератаки на німецький бундестаг у квітні-травні 2015 року, в жовтні 2020 роки ЄС ввів проти нього відношенні санкції.

Нагадаємо: днями стало відомо, що банківська система та критична інфраструктура Німеччини зазнали масштабної кібератаки з Росії

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло