Ринок нових легкових авто у червні зріс на 21% – «Укравтопром»
Реєстрація нових машин зросла на 4% у порівнянні з попереднім місяцем

За червень 2021 року 8 800 нових авто поповнили автопарк України. Таким чином, у порівнянні з минулим роком попит на нові авто в червні зріс на 21%. Про це повідомляє «Укравтопром».
Реєстрація нових машин зросла на 4% у порівнянні з попереднім місяцем. Водночас найпопулярнішою маркою червня стала Toyota – 1296 авто, +25% (рік тому була Renault). На другому місці – Renault (986 авто, -15%), на третьому – Kia (742 авто, +10%). Також у топ-5 Skoda (609 авто, +27%) та Hyundai (441 авто, +11%).
Загалом за перше півріччя в Україні зареєстрували 48 400 нових легкових автомобілів, це на 30% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Раніше повідомлялося, що у травні українці придбали та зареєстрували майже 8 500 нових легкових автомобілів. Таким чином, у порівнянні з минулим роком травневий попит на нові авто в Україні зріс на 43%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].