НБУ відкидає публічні звинувачення ексспівробітників у централізації управлінських процесів

НБУ відкидає публічні звинувачення ексспівробітників у централізації управлінських процесів

Нацбанк наголошує, що рішення групи співробітників про звільнення є їхнім особистим вільним вибором

НБУ відкидає публічні звинувачення ексспівробітників у централізації управлінських процесів
Фото: bank.gov.ua

Національний банк (НБУ) відкидає публічні звинувачення своїх ексспівробітників у централізації управлінських процесів. Про це у Нацбанку заявили у відповідь на запит «Радіо Свобода».

У НБУ наголошують, що рішення групи співробітників про звільнення є їхнім особистим вільним вибором.

«Водночас Національний банк відкидає публічні звинувачення у централізації управлінських процесів. Колегіальний підхід до ухвалення рішень передбачає періодичні професійні дискусії, вміння коригувати свою позицію, якщо в результаті спільної оцінки перевагу здобуває альтернативне рішення», – повідомили в НБУ.

У Нацбанку зазначили, що у регулятора забезпечені можливості для досягнення порозуміння між сторонами, у яких можуть бути різні погляди на одну ситуацію.

«Проте порозуміння досягається за умови аргументованого діалогу та взаємного бажання знайти вирішення проблеми, а не використати її для публічних звинувачень», – додали в НБУ.

Раніше голова департаменту Олександр Бевз на своїй сторінці у фейсбуці повідомив, що команда керівників департаменту ліцензування у повному складі подала у відставку через незгоду з політикою керівництва. Національний банк підтвердив звільнення співробітників.

Директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук повідомив, що також завершує роботу в НБУ. Він додав, що повністю поділяє висловлену його колегами позицію.

Згодом про своє звільнення оголосив директор департаменту супроводу кредитів Національного банку Олег Новаковський.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло