Siemens відкрила у Німеччині ще одну федеральну трасу з підвісним електроживленням eHighway

Siemens відкрила у Німеччині ще одну федеральну трасу з підвісним електроживленням eHighway

Система забезпечує вантажівки електроенергією через підвісну контактну лінію

Siemens відкрила у Німеччині ще одну федеральну трасу з підвісним електроживленням eHighway
фото logist.today

Компанія Siemens оголосила про відкриття третьої системи з підвісними електромережами eHighway на ділянці німецької федеральної траси B 462. Про це пише ЦТС з посиланням на logist.today.

Консорціум Siemens Mobility і SPL Powerlines Germany офіційно відкрив систему eHighway на федеральній трасі B 462 між Куппенхаймом і Гаггенау.

Технологія eHighway, розроблена компанією Siemens Mobility, забезпечує вантажівки електроенергією через підвісну контактну лінію, яка використовується безпосередньо для живлення вантажівки і зарядки його акумуляторів.

«Підвісна контактна лінія, що добре зарекомендувала себе в пілотних випробуваннях на шосе, може служити основою екологічно безпечних вантажних перевезень автомобільним транспортом. Функціонуючи як динамічна зарядна інфраструктура, система eHighway підтримує різні технології електроприводу і доповнює стаціонарну зарядку. Нова система, встановлена на шосе в долині Мурга, є важливим етапом для підтвердження експлуатаційної зрілості системи і отримання подальшого практичного досвіду перед більш масштабним впровадженням системи», – зазначив керівник напрямку eHighway в Siemens Mobility Хассо Грюньес.

Мережа автомобільних доріг у долині Мурга, відома як eWayBW, дозволяє вперше випробувати технологію на трасі з крутими поворотами і мостами. П'ять вантажівок будуть використовуватися для регулярних тестових поїздок в обох напрямках за маршрутом протяжністю близько 3,4 км.

В даний час технологія eHighway від компанії Siemens Mobility тестується на трьох громадських дорогах Німеччини.

Проекти фінансуються Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини.

Влада країни підтримує подальше розширення системи: за рекомендацією Національної платформи майбутнього мобільності (NPM) до 2030 року в Німеччині необхідно електрифікувати близько 4 000 км доріг. Це допоможе досягти цілей зі скорочення викидів парникових газів у транспортному секторі на 40%, вважають в організації.

Нагадаємо, у ФРН поблизу Франкфурта відкрився перший електричний автобан.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло