Експерти назвали найкращі міста в світі для віддаленої роботи

Експерти назвали найкращі міста в світі для віддаленої роботи

В топі опинились Мельбурн, Дубай, Сідней, Таллінн та Лондон

Експерти назвали найкращі міста в світі для віддаленої роботи
фото www.flickr.com/photos/56001877@N04/8126838599

Австралійське місто Мельбурн було названо найкращим у світі для віддаленої роботи. Про це свідчать дані рейтингу однієї з найбільших платформ оренди житла Nestpick, який цитує CNBC.

Мельбурн високо цінується за гарні умови життя, такі як безпека, здоров'я, культура і розваги, а також інфраструктуру для віддаленої роботи.

Це також єдине місто в першій десятці, що пропонує візу «цифрового кочівника» – конкретну візу або еквівалентний документ, який дозволяє самозайнятим особам або співробітникам компанії в іншій країні в'їжджати і працювати в ньому. Іншими містами, які пропонують таку візу, є Загреб, Прага, Лісабон, Рейк'явік, Таллінн, Афіни, Сідней, Дубай і Мехіко.

До рейтингу Nestpick було відібрано 75 міст світу, які часто називають «найкращими для життя».

Міста оцінювались за трьома категоріями – ціни і інфраструктура, законодавство і свободи та «гарне життя».

У випадку з Мельбурном середня орендна плата за кімнату у квартирі складає 681 євро на місяць. У Сан-Франциско найвища орендна плата за приміщення для домашнього офісу – 1736 євро на місяць, а в Ріо-де-Жанейро найнижча середня орендна плата в розмірі 119 євро на місяць.

Крім того, Nestpick взяла до уваги відсоток населення, повністю вакцинованого проти COVID-19 в кожному місті, як показник реакції уряду на нинішню кризу в галузі охорони здоров'я.

Омер Кючюкдере, генеральний директор Nestpick, зазначив, що пандемія змусила багатьох людей переглянути свої особисті пріоритети, виявивши переваги віддаленої роботи.

В топ-10 найкращих міст для віддаленої роботи увійшли Дубай, Сідней, Таллінн, Лондон, Токіо, Сінгапур, Глазго, Монреаль і Берлін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті