РНБО ввела санкції проти сотні українців зі списку Мінфіну США – Данілов

РНБО ввела санкції проти сотні українців зі списку Мінфіну США – Данілов

Американські санкції було накладено на 134 громадян України

РНБО ввела санкції проти сотні українців зі списку Мінфіну США – Данілов
Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) ввела санкції проти 100 українців. Ці громадяни перебувають під санкціями, які ввело Міністерство фінансів США. Американські санкції було накладено на 134 громадян України, 130 з них – потрапили під обмеження Мінфіну. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю «24 каналу».

«На сьогодні встановлено, що зі 130 осіб, які отримали санкції Мінфіну США, 127 – вони живі та здорові, 3 людини, на жаль, померли. Що стосується 127: щодо 100 РНБО вже запровадила санкції. Щодо інших – ми зараз отримуємо відносну інформацію від наших партнерів, але ми спираємося не тільки на інформацію від партнерів. У нас дуже добре працюють наші служби», – заявив Данілов.

Данілов зазначив, що санкції були запроваджені на останньому засіданні РНБО.

«Лишилося ще 27. Ми з ними зараз розбираємось», – додав секретар РНБО.

Нагадаємо, 5 березня держсекретар США Ентоні Блінкен оголосив про санкції Сполучених Штатів щодо Коломойського. Бізнесмену, його дружині та дітям заборонено в'їзд у США.

Крім того, Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США запровадив санкції проти народних депутатів Деркача та Дубінського, а також Костянтина Кулика, Олександра Оніщенка та Андрія Теліженка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті