Мільярдер Джим Меллон: «Через 10 років молочних продуктів більше не буде»

Мільярдер Джим Меллон: «Через 10 років молочних продуктів більше не буде»

Половина всього м'яса і риби скоро буде вироблятися за допомогою нових технологій, вважає він

Мільярдер Джим Меллон: «Через 10 років молочних продуктів більше не буде»
Euronews

Тваринництво – відмираюча галузь аграрної промисловості. Про це заявив відомий мільярдер і філантроп Джим Меллон на заході фонду «Майбутнє Дубая», обговорюючи теми аграрної революції та довголіття. Про це пише Euronews.

Свої погляди на новий напрямок аграрного розвитку він виклав у книзі «Закони му». Він виступає за радикальний відхід від нинішньої моделі інтенсивного тваринництва, яке, за його словами, відповідальне за 20% викидів парникових газів в атмосферу.

Скоротити ці викиди покликаний перехід на індустріальне виробництво м'яса за допомогою клітинної технології на основі рослинної сировини.

Мільярдер упевнений, що вже через 10 років молочні продукти в тому вигляді, в якому ми їх знаємо зараз, зникнуть. Їх замінять синтетичні продукти.

Половина всього м'яса і риби буде вироблятися за допомогою нових технологій. Професія тваринника не має перспектив у майбутньому, вважає він.

Джим Меллон очолює фармацевтичну компанію Juvanessence, яка обіцяє протягом 10 років почати випуск ліків, що усуватимуть з організму старі клітини. Це допоможе значно покращити здоров'я людей похилого віку.

Це дозволить вивільнити величезні кошти, які зараз витрачаються на медичну допомогу літнім людям, і витратити їх на їх більш ефективну соціальну адаптацію.

Він також радить усім поколінням їсти менше цукру й інших шкідливих продуктів, щоб уникнути захворювання на діабет і появи старечого недоумства.

Нагадаємо, Гейтс і Безос вклали мільйони в стартап, який робить «м'ясо» з грибів, знайдених у Єллоустоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті