Сінгапурський стартап з діагностики раку залучив $77 млн

Сінгапурський стартап з діагностики раку залучив $77 млн

Раунд збору коштів серії C оцінив MiRXES в $500 млн

Сінгапурський стартап з діагностики раку залучив $77 млн
фото pixabay.com

Сінгапурський біотехнологічний стартап MiRXES Pte залучив $77 млн від інвесторів на чолі з фондом CR-CP Life Science Fund для випуску тестів для раннього виявлення раку та інших захворювань.

Як повідомляє Bloomberg, інші спонсори раунду фінансування серії C включають Rock Springs Capital, EDBI, CCB International Holdings Ltd. і Keytone Ventures. В ході раунду, в результаті якого загальна сума залучених на сьогодні грошей склала $120 млн, стартап оцінюється в $500 млн.

MiRXES використовуватиме свіжий капітал для прискорення планів щодо випуску неінвазивних скринінгових тестів для раннього виявлення шести основних видів раку, а також для розширення своєї технології РНК для досліджень і діагностики серцево-судинних, метаболічних та інфекційних захворювань у всьому світі.

За словами генерального директора MiRXES Ліхана Чжоу, компанія планує залучити ще $200 млн або більше в наступні 18 місяців за рахунок приватного фінансування або публічного лістинга в Азії або США.

За словами Чжоу, компанія найме 150 осіб, щоб в найближчі два роки її штат збільшився до 400 людей. Стартап працює в Китаї, Японії та США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті