Нацбанк відсудив «Білоцерківську ТЕЦ» у Жеваго

Нацбанк відсудив «Білоцерківську ТЕЦ» у Жеваго

Майно продадуть на прилюдних торгах

Нацбанк відсудив 	«Білоцерківську ТЕЦ» у Жеваго
Фото: pexels.com

Господарський суд Київської області задовольнив позов Національного банку (НБУ) до ПрАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль» (ТЕЦ) щодо боргу банку «Фінанси та кредит» по рефінансуванню на 1,5 млрд грн. Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду.

Суд постановив стягнути з відповідача на користь позивача єдиний майновий комплекс ТЕЦ у Білій Церкві на Київщині, а також устаткування, обладнання, інвентар і транспортні засоби.

За рішенням суду, майно продадуть «на прилюдних торгах у межах процедури виконавчого провадження, передбаченої Законом України «Про виконавче провадження», за ціною, встановленою на рівні не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна на підставі оцінки суб`єкта оціночної діяльності на стадії оцінки майна під час проведення виконавчих дій».

«Білоцерківську ТЕЦ» пов’язують з бізнесменом Костянтином Жеваго, якому також належав збанкрутілий банк «Фінанси та кредит».

За даними НБУ, на початок листопада 2019 року борг банку «Фінанси та кредит» по рефінансу становив 6,7 млрд грн.

Раніше Нацбанк повідомив, що розпочав примусове стягнення майна пов’язаного з Костянтином Жеваго «Київського суднобудівного-судноремонтного заводу» – він був поручителем банку «Фінанси та Кредит» за боргами на суму 4,2 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло