В Україні стартували міжнародні військові навчання «Козацька Булава»

В Україні стартували міжнародні військові навчання «Козацька Булава»

Участь у навчаннях приймають військовослужбовці з Великої Британії, Канади, Швеції та США

В Україні стартували міжнародні військові навчання «Козацька Булава»
фото: facebook.com/UkrainianLandForces

На півдні України 12 липня розпочалися міжнародні військові навчання «Козацька Булава» за участі військовослужбовців та техніки з Великої Британії, Канади, Швеції та США. Навчання триватимуть до 24 липня. Про це повідомляється на сторінці Генштабу Збройних сил України (ЗСУ) у фейсбуці.

«Ці навчання є важливим кроком на шляху до євроатлантичної інтеграції нашої держави, адже вони посилять оперативні можливості наших військ, покращать рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами Збройних Сил України та Об’єднаного Королівства Великої Британії, а також США, Канади, королівства Швеції та інших членів НАТО», – зазначив начальник управління підготовки оперативного командування «Схід» полковник Володимир Кокорєв.

Урочистий початок навчання відбувся у Миколаївській області за участю представників командування Сухопутних військ ЗСУ, оперативного командування «Схід», командира 4-го батальйону Королівського полку Шотландії, командира операції UNIFIER та інші.

У навчанні візьмуть участь 2000 військових та понад 300 одиниць військової техніки з п'яти країн-партнерів (Україна, Велика Британія, США, Канада, Швеція).

Нагадаємо, нещодавно в Україні відбувалися щорічні навчання Sea Breeze.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті