З початку цього року Boeing доставив клієнтам уже 156 літаків

З початку цього року Boeing доставив клієнтам уже 156 літаків

Компанія добилася прогресу в поверненні в експлуатацію літаків 737 MAX

З початку цього року Boeing доставив клієнтам уже 156 літаків
фото DR

Американський авіабудівний концерн Boeing Co. поставив клієнтам 79 комерційних літаків у другому кварталі 2021 року. З початку поточного року поставки склали 156 літаків, йдеться в прес-релізі Boeing, на який посилається FinMarket.

Поставки авіалайнерів 737 в квітні-червні склали 50 одиниць, а з початку року – 113, літаків 787 Dreamliner – відповідно 113 і 14 штук.

«У другому кварталі ми добилися прогресу в поверненні в експлуатацію літаків 737 MAX на нових міжнародних ринках, а також у збільшенні темпів поставок лайнерів 737», – йдеться в прес-релізі Boeing.

У той же час авіаконцерн виявив необхідність доопрацювання літаків 787, які очікують поставки клієнтам, що займе певний час.

У зв'язку з цим виробництво Boeing 787 становитиме менше 5 штук на місяць протягом деякого часу і поступово повернеться до щомісячного рівня в 5 одиниць, зазначається в прес-релізі.

Акції Boeing знижуються в ході попередніх торгів у вівторок. З початку поточного року їх вартість зросла на 11%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло