Boeing виявив нову проблему при виробництві літаків 787 Dreamliner
Це може призвести до відстрочення їх поставок, раніше компанія вже припиняла поставки на п'ять місяців

При виробництві літаків Boeing 787 Dreamliner виникла проблема, яка, ймовірно, призведе до відстрочення їх поставок. Про це The Wall Street Journal повідомили обізнані джерела, пише Forbes.
Проблема виникла з частиною літака, відомою як герметичний шпангоут, розповіли співрозмовники газети. Її було виявлено в ході перевірки Федерального управління цивільної авіації США (FAA), заявив один з них. Виявлена проблема не викликала побоювань на тему безпеки польотів, однак інженери Boeing і FAA вивчають потенційну можливість того, що дефект викличе передчасне зношування ключового елемента літака, відзначили джерела.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Про те, що проблема не становить негайної загрози з точки зору безпеки, виданню заявило і FAA. Відомство визначить, чи потрібно модифікувати літаки, вже введені в експлуатацію. При цьому воно зазначило: «Boeing зобов'язався відремонтувати літаки до продовження поставок».
Boeing, як очікується, уповільнить випуск літаків, заявило одне з джерел WSJ. За його словами, раніше компанія планувала випускати п'ять бортів на місяць. Сама компанія відмовилася надати газеті коментар.
Раніше Boeing вже припиняв поставки літаків на п'ять місяців, нагадує WSJ. Призупинення почалася минулої осені і завершилася цієї весни. Через це до квітня у компанії накопичилося близько 100 літаків, багато з яких вона сподівалася поставити до кінця року.
За останні роки Boeing вже стикався з проблемами в своїх комерційних, оборонній і космічній програмах, відзначає WSJ. Це б'є по доходах компанії, яка намагається впоратися з кризами, викликаними двома катастрофами за участю Boeing 737 MAX, а також з проблемами через пандемію коронавірусу, пише газета.
Нагадаємо, з початку цього року Boeing доставивклієнтам уже 156 літаків.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.