Аргентина стала першою країною в світі, яка заборонила вирощування лосося

Аргентина стала першою країною в світі, яка заборонила вирощування лосося

Розведення лосося все більше критикують за його вплив на екологію і екосистеми

Аргентина стала першою країною в світі, яка заборонила вирощування лосося
фото DR

Аргентинська провінція Tierra del Fuego (Вогняна Земля) схвалила закон, що забороняє вирощування лосося через побоювання з приводу шкоди навколишньому середовищу, пише plantbasednews.org.

Рішення послідувало після пропозиції почати вирощувати лосося в протоці Бігль на Вогненній Землі.

Законодавці одноголосно схвалили законопроект про заборону вирощування лосося. Це перше в світі подібне рішення. «Аргентина творить історію», – заявила виданню Естефанія Гонсалес з Greenpeace.

«Це дуже важливо, тому що, як тільки дана галузь буде створена, з нею буде дуже важко боротися, навіть якщо вони здійснюють при цьому незаконні дії і завдають шкоди довкіллю. Наслідки, які вони залишають після себе, можуть бути незворотними. В очах світу Аргентині вдається зробити величезний крок до захисту екосистеми, а також її культури», – сказала вона.

Розведення лосося критикують за його вплив на екологію і екосистеми. Рибні господарства поширюють паразитів не тільки один на одного (таких як морські воші), але також і на риб в дикій природі.

Для боротьби з цим паразитом фермери використовують антибіотики. Однак потім ці антибіотики потрапляють в навколишні води, що сприяє стійкості до антибіотиків як у морських мешканців, так і у людей, їх споживають.

«Немає правильного способу вчинити неправильно», – прокоментувала Гонсалес. «Лосось -екзотичний вид у морях Аргентини і Чилі, це не його природні умови проживання».

«Тому кількість хімікатів і антибіотиків, необхідних для їх виробництва, і вплив, який вони чинять на екосистему, роблять практично неможливим здійснення цієї діяльності без екологічних наслідків», – наголосив він.

Нагадаємо, Китай, Японія та ЄС стали лідерами по субсидіях шкідливого рибальства. Питання субсидій на шкідливе рибальство винесуть на засідання Світової організації торгівлі 15 липня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло