Amazfit представила навушники, які контролюють поставу та здоров’я

Amazfit представила навушники, які контролюють поставу та здоров’я

Без підзарядки Amazfit PowerBuds Pro здатні пропрацювати до дев'яти годин

Amazfit представила навушники, які контролюють поставу та здоров’я
amazfit.com

Компанія Amazfit представила бездротові TWS-навушники PowerBuds Pro, наділені функціями контролю стану здоров'я користувача. У продажу вони з'являться 15 липня, в США PowerBuds Pro коштуватимуть $150, а в країнах Європи новинку Amazfit запропонують за 130 євро, пише Коммерсант.

Аксесуар отримав внутрішньоканальні датчики серцевого ритму PPG, який відстежує пульс під час тренування і попереджає про підвищення частоти серцебиття, а під час бігових тренувань навушники здатні самостійно визначати їх початок і запускати підрахунок часу і швидкості бігу, відстані, спалених калорій та інших параметрів. Синхронізувати отримані дані можна з популярними спортивними програмами на зразок RunKeeper.

Інноваційним рішенням став вбудований акселерометр, що фіксує кут нахилу шийних хребців людини. Якщо користувач Amazfit PowerBuds Pro довго знаходиться в одному положенні, навушники подають сигнал і пропонують змінити позу. Розробники заявляють, що це рішення допомагає зберегти поставу, уникнути головного болю і болю в шиї.

За захист слуху відповідають система активного шумозаглушення і контроль гучності відтвореного контенту, який відправляє в додаток Zepp поради щодо оптимальної гучності і тривалості прослуховування контенту.

За допомогою трьох вбудованих мікрофонів реалізована система активного шумозаглушення, здатна знижувати рівень зовнішнього шуму на величину до 40 дБ. Шумозаглушення працює в кількох режимах, оптимізованих для зниження шуму в умовах приміщень і транспорту, а також запропоновані спеціальний сценарій для тренувань і адаптивний режим шумозаглушення.

Без підзарядки Amazfit PowerBuds Pro здатні пропрацювати до дев'яти годин, а за допомогою зарядного футляра автономність навушників можна збільшити до 30 годин.

Нагадаємо, Xiaomi представила зарядку, яка заряджає батарею за 8 хвилин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті