Microsoft представила хмарну версію Windows 365

Microsoft представила хмарну версію Windows 365

ОС буде доступною практично на будь-якому пристрої, включно з Mac, iPhone або Chromebook

Microsoft представила хмарну версію Windows 365
фото www.flickr.com/photos/visionshare/4476878058

Компанія Microsoft презентувала хмарний сервіс Windows 365, який дозволить запускати операційну систему компанії на широкому спектрі пристроїв, пише Reuters.

Сервіс буде запущений 2 серпня. Платити за нього потрібно буде щомісяця, за кількістю підключених користувачів. Розцінки поки що не розкриваються.

Він працюватиме за особливим принципом – компанія або навчальний заклад зможуть вибрати, скільки обчислювальної потужності, пам'яті та місця для зберігання їм буде потрібно. Але замість того, щоб чекати, поки фізична машина прибуде поштою, співробітник або студент матиме доступ до операційної системи в хмарі через свій ПК, Mac, iPhone, телефон Android або ноутбук Chromebook.

Хмарна версія ОС була створена у відповідь на прохання клієнтів, які хотіли, щоб співробітники та студенти мали швидший та легший доступ, незалежно від їх фізичного місцезнаходження.

Windows 365 буде працювати з усіма сучасними браузерами або через додаток Microsoft Remote Desktop.

Microsoft сподівається, що технологія Windows 365 буде досить простою для власників малого бізнесу або навчальних закладів, у яких немає великих ІТ-відділів, і що щомісячні витрати буде легше прогнозувати в залежності від розміру бізнесу.

Ендрю Хьюітт, аналітик Forrester Research, сказав, що цей крок допоможе Microsoft захистити свою домінуючу частку ринку, попри сильну конкуренцію з боку операційної системи Apple і Google, які легше використовувати в навчальних закладах і компаніях.

Нагадаємо: днями Microsoft оголосив про придбання стартапу, який займається розробником систем кібербезпеки RiskIQ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті