Гранти на навчання від DAN.IT – шанс отримати професію майбутнього
Pekлama

Гранти на навчання від DAN.IT – шанс отримати професію майбутнього

Переможці конкурсу зможуть безкоштовно навчатися на одній з чотирьох програм IT центру

Этот материал также доступен на русском
Гранти на навчання від DAN.IT – шанс отримати професію майбутнього

Попит на IT спеціалістів різних напрямків та усіх рівнів збільшився щонайменше удвічі з початку пандемії та росте з кожним роком. Компанії готові розглядати потенційних кандидатів з мінімальним або некомерційним досвідом та вкладатися у їх професійний розвиток. За цей час ми познайомились з молодими та амбітними людьми, які мріяли про кар'єру в IT сфері, але не могли собі це дозволити. Ми розуміємо, що ринок втрачає якісних спеціалістів, яких так не вистачає прямо зараз, а тому вважаємо, що молодь, яка принесе користь в розвиток даної сфери в Україні, заслуговує на особливий шанс. Керівництвом DAN.IT Education було прийняте рішення провести конкурсний відбір та виділити гранти на навчання за наступними програмами:

 • Frontend розробка
 • UI/UX interaction design
 • Digital marketing
 • Data analytics

«У нас є дуже хороший досвід в проведенні великих конкурсних відборів з кількістю більш ніж на 10 000 учасників за межами України і ми прийняли рішення запровадити подібну програму в Україні за допомогою проведення грантової програми на базі нашого навчального IT центру. У DAN.IT ми прагнемо зробити IT освіту доступнішою, цікавою і корисною для людей в Україні, залишаючись вірними нашим основним цінностям – робити IT освіту, яка може змінити життя, доступною для кожного», – CEO DAN.IT Education Столбова Ксенія.

Переможці гранту отримають повноцінний доступ до навчального середовища, програмних матеріалів та менторської підтримки одразу після підтвердження участі у Програмі. Правила оцінювання будуть діяти такі самі як і для інших студентів нашого центру. Виконані завдання, подані правильно до закінчення встановленого для їх здачі терміну, будуть оцінені за 100-бальною системою.

«Кількість вакансій для джуніор фахівців продовжує зростати та компанії готові вкладатися у професійний розвиток молодих фахівців. Сьогоднішні юніори володіють пристрастю і драйвом, а додавання нових свіжих ентузіастів завжди підвищує мотивацію наявної команди. Адже, добре збалансована команда є наріжним каменем успішного технологічного бізнесу», – HR Generalist DAN.IT Education Мельник Аліна.

Конкурсний відбір на Програму навчання в DAN.IT education буде проходити в три етапи:

На першому етапі подачі заявки кандидатам необхідно надати інформацію про себе, відповісти на кілька запитань та написати мотиваційний лист (Personal statement) – найважливіша частина заявки. Від того, як заявник складе цей лист, залежить підсумкове рішення. Завдання нетривіальне і, щоб виконати його радимо відповісти на три питання: Чому я? Чому тут? Чому зараз?

На другому етапі відбору успішні кандидати складатимуть онлайн технічне тестування на схильність до професії та програмування.

Фінальним етапом відбору стане профільна співбесіда з організаторами Програми. Співбесіда буде проводитися в онлайн-форматі.

Після останнього етапу комісія відбирає фіналістів на основі інтерв'ю і балів за тестування. Результати будуть повідомлені до 31 серпня.

Переваги:

Чого можливо досягти при приєднанні до грантової Програми:

 • студент навчиться нової професії за 4-6 місяців офлайн занять (в залежності від обраної програми)
 • отримає повний стек навичок по одній зі сфер
 • отримає необхідні навички та практику для складання привабливого для роботодавців портфоліо і резюме
 • навчиться презентувати себе і свої проєкти
 • в кінці навчання кращі студенти будуть працевлаштовані за новою професією

Вимоги до учасників:

 1. Вік заявника на участь у Програмі від 16 до 21 років (випускники останнього року навчання у загальноосвітніх закладах та студенти з першого по останній курс університетів або інших типів навчальних закладів).
 2. Період приймання заявок на участь у Програмі: з 1 по 31 липня 2021 року.
 3. Можливість проходження офлайн навчання в м.Києві

Для гранту виділені місця для безкоштовного навчання на одному з курсів, а також зі знижкою 50% і 20%. Кількість грантів обмежена, і отримати їх зможуть тільки самі зацікавлені і гідні!

Встигніть подати заявку до 31 липня на сайті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті