Наступного року продажі автомобілів у Китаї збільшаться вдвічі - Deutsche Bank

Наступного року продажі автомобілів у Китаї збільшаться вдвічі - Deutsche Bank

В Китаї, на відміну від інших країн, немає дефіциту напівпровідників

Наступного року продажі автомобілів у Китаї збільшаться вдвічі - Deutsche Bank
фото Pixaby

Аналітики Deutsche Bank прогнозують, що продажі електромобілів у Китаї можуть зрости вдвічі в 2021 році. Це пов'язано з тим, що китайські автовиробники не відчувають проблем з поставками чипів і дефіциту запчастин, на відміну від компаній з інших країн, пише FinMarket.

За даними Китайської асоціації автовиробників (CAAM), на частку автомобілів на нових джерелах енергії (NEV) в Китаї в червні припадало 14-15% загального обсягу продажів легкових машин.

«Зважаючи на сильний початок року і нашу впевненість в тому, що перехід (на NEV) буде прискорюватися протягом року за рахунок появи нових привабливих моделей, ми прогнозуємо подвоєння продажів електромобілів в 2021 році – до більш ніж 2 млн», – йдеться в повідомленні банку.

При цьому продажі NEV загалом можуть досягти 2,5 млн машин, очікують експерти.

Котирування акцій китайського виробника електромобілів Nio Inc. підскочили за останні дванадцять місяців в 3,2 рази. Тим часом капіталізація ще одного китайського представника галузі, папери якого торгуються на американському ринку, Li Auto Inc. збільшилася на 44% за три місяці.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло