Джефф Безос пожертвував $200 млн перед польотом у космос

Джефф Безос пожертвував $200 млн перед польотом у космос

На ці гроші буде реконструйовано музей авіації і відкрито освітній центр

Джефф Безос пожертвував $200 млн перед польотом у космос
фото Getty Images

Найбагатша людина світу, засновник інтернет-гіганта Amazon Джефф Безос пожертвував Смітсонівському інституту $200 млн перед польотом у космос. Про це йдеться в повідомленні організації, на яке посилається РБК.

За даними Forbes Real-Time, зараз капітал Безоса оцінюється в $210,5 млрд. Таким чином, сума пожертвування становить 0,1% його статків.

«Частина пожертвування в розмірі $70 млн піде на реконструкцію Національного музею авіації та космонавтики, а $130 млн дозволять відкрити в музеї новий освітній центр», – відзначили в повідомленні.

Навчальний центр буде розміщений в новій будівлі на Національній алеї у Вашингтоні. У ньому будуть представлені програми і заходи, які надихнуть студентів на інновації та побудову кар'єри в сфері науки, техніки, інженерії, мистецтва і математики.

Безос вирушить у суборбітальний політ 20 липня. Він полетить на кораблі, виготовленому його аерокосмічною компанією Blue Origin. Його компаньйонами по польоту стануть брат Марк, 82-річна американська льотчиця Уоллі Фанк і четвертий учасник, який викупив право на політ на аукціоні за $28 млн.

Ракета New Shepard буде стартувати з космодрому в Техасі, суборбітальний політ на висоті 100-115 км триватиме близько 15 хвилин.

Нагадаємо, компанія Джеффа Безоса відмовиласявизнати політ Бренсона космічним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті