Bosch задумалась про закриття свого заводу в Німеччині

Bosch задумалась про закриття свого заводу в Німеччині

На заводі в Мюнхені виробляються компоненти для бензинових та дизельних автівок

Bosch задумалась про закриття свого заводу в Німеччині
фото www.flickr.com/photos/dennism2/7059912955

Німецька компанія Robert Bosch розглядає можливість закриття заводу в Мюнхені, який виробляє компоненти для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Про це повідомила місцева газета Merkur, на яку посилається Bloomberg.

Майбутній перехід Німеччини від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до електромобілів призведе до «значного надлишку потужностей і необхідності коригування», цитує Merkur представника компанії.

Відповідно до внутрішнього документа, доступ до якого отримало видання, попит на продукцію заводу, включаючи електричні паливні насоси і клапани уприскування, в найближчі кілька років знизиться, що послабить його конкурентоспроможність.

Крок Bosch показує, як перехід на електромобілі вже змінює німецьку промисловість. Очікується, що до 2030 року найбільша економіка Європи матиме на дорогах 14 млн електромобілів і «гібридів» в рамках своїх зусиль щодо дотримання більш строгих правил ЄС щодо викидів вуглецю.

Нагадаємо: минулого тижня керівництво Євросоюзу представило всеосяжний екологічний план EU Green Deal, що передбачає зниження викидів на 55% до 2030 року (порівняно з 1990-м). План ще буде обговорюватися і змінюватися, однак найбільший опір очікується з боку авіакомпаній та транспортної галузі. У 2020 році з 216 галузевих асоціацій тільки 36% підтримували 55%-ве скорочення викидів до 2030 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло