Держпродспоживслужбу підпорядкують Мінагрополітики у вересні – ЄБА

Держпродспоживслужбу підпорядкують Мінагрополітики у вересні – ЄБА

«Розривати» функціонал відомства між Мінагрополітики та Мінекономіки не будуть

Держпродспоживслужбу підпорядкують Мінагрополітики у вересні – ЄБА
Фото: ukrinform.ua

Держслужбу з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужба) повністю передадуть у підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства у вересні 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) за підсумками зустрічі своїх представників з міністром агрополітики Романом Лещенком.

Як повідомив міністр, «розривати» функціонал Держпродспоживслужби між Мінагрополітики та Міністерством економіки, в управлінні якого відомство перебуває сьогодні, не планують.

Щодо розділення інших повноважень між міністерствами, Лещенко зазначив, що профільними для Мінагрополітики є рослинництво, тваринництво, переробка сільськогосподарської продукції, напрями, пов'язані зі зрошенням, садівництвом, а також розвиток зеленого туризму, виноградарство, аквакультура, сільськогосподарське машинобудування.

Ключовими для міністерства лишаються питання зрошення, збереження ґрунтів, державної підтримки, фонду часткового гарантування кредитів для малого й середнього бізнесу, впровадження додаткових фінансових інструментів для капіталізації аграрного сектора.

Нагадаємо: у грудні 2020 року Кабмін скасував рішення про приєднання Мінагрополітики до Мінекономіки та відновив його роботу. Міністром аграрної політики призначили Романа Лещенка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті