50% киян задоволені діяльністю Кличка — опитування

50% киян задоволені діяльністю Кличка — опитування

44% киян незадоволені діяльністю мера

50% киян задоволені діяльністю Кличка — опитування
Віталій Кличко
Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

50% відсотків киян задоволені діяльністю Віталія Кличка на посаді мера Києва. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

За даними опитування, 17% містян повністю задоволені діяльністю Кличка, 33% – скоріше задоволені. При цьому 44% киян незадоволені діяльністю мера (21% зовсім не задоволені, 23% скоріше незадоволені), 6% – не визначилися з вибором.

Більшість киян підтримує ініціативи влади щодо МАФів. 74% жителів Києва підтримують введення єдиного архітектурного стандарту для МАФів, 65% – підтримують продаж права на встановлення МАФів підприємцям через конкурс в системі Prozorro. Лише 13−14% респондентів не підтримали подібні ініціативи.

Понад 50% жителів міста підтримують заборону на встановлення МАФів вздовж основних транспортних магістралей і заборону на розміщення торгових кіосків у радіусі 200 метрів від виходів зі станції метро.
Понад 90% опитаних згодні з тим, що підприємці повинні нести відповідальність за вивезення сміття і прибирання території навколо своїх МАФів, а також з тим, що влада повинна позбавляти дозволів на торгівлю МАФи у випадку встановлення фактів антисанітарії.

Понад 70% опитаних згодні з твердженням, що зовнішній вигляд МАФів псує архітектурний вигляд міста, 23% – не згодні.

73% опитаних позитивно поставилися до того, що з 28 підземних переходів столиці прибрали МАФи, 14% ставляться нейтрально до цієї ініціативи київської влади, 9% – негативно.

Згідно з результатами дослідження, жителі столиці більше задоволені діяльністю мера Києва, ніж президента та прем'єр-міністра. Лише 36% киян позитивно оцінили діяльність Володимира Зеленського, Дениса Шмигаля – 16%.

Кияни краще оцінюють стан справ у Києві, ніж у країні загалом. Так, 29% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 57% думають інакше. При цьому 38% оцінюють стан справ у Києві як правильний, 52% – як неправильний.

Опитування проходило 10−14 липня. Методом особистого формалізованого інтерв'ю було опитано 1 200 респондентів у віці від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті