Volkswagen тестує технологію тривимірного друку автомобільних запчастин
Концерн співпрацюватиме з Siemens і Hewlett-Packard

Німецький автомобільний концерн Volkswagen почав сертифікацію прототипів структурних елементів автомобілів, надрукованих на 3D-принтері. Як пише Automotive News Europe, компанія має на меті виробляти 10 000 деталей в рік до 2025 року.
Найбільший автовиробник Європи об'єднує зусилля з Siemens і Hewlett-Packard (HP) для промислового впровадження технології 3D-друку на структурних компонентах, які будуть значно легшими, ніж їх звичайні сталеві аналоги.
Виробництво компонентів відбуватиметься на головному заводі VW у Вольфсбурзі, Німеччина.HP надасть принтери, а Siemens поставить виробниче програмне забезпечення.
У 2018 році автоконцерн заявив про плани почати масове виробництво деталей, надрукованих на 3D-принтері, починаючи з неструктурних елементів, таких як рамки для реєстраційного номера автомобіля.
Компоненти рами лобового скла Volkswagen T-Roc, надруковані на 3D-принтері, вже пройшли сертифікацію на заводі компанії в Оснабрюці, Німеччина.
Зниження ваги компонентів є ключовою перевагою процесу, оскільки деталі важать менше половини ваги звичайних компонентів з листового металу.
Нагадаємо: за перше півріччя VW заробив більше, ніж за весь 2020 рік.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].