Apple відкладає повернення в офіси працівників як мінімум на місяць через сплеск COVID-19

Apple відкладає повернення в офіси працівників як мінімум на місяць через сплеск COVID-19

Співробітники компанії, як очікується, повернуться в офіси в жовтні

Apple відкладає повернення в офіси працівників як мінімум на місяць через сплеск COVID-19
фото www.flickr.com/photos/markgregory/10885517983

Американська Apple Inc. відсунула крайній термін повернення в офіс як мінімум на місяць, до жовтня, у відповідь на сплеск варіантів COVID в багатьох країнах. Про це повідомляє Bloomberg.  

Виробник iPhone став одним з перших технологічних гігантів США, який відклав плани з повернення до нормального життя, оскільки COVID-19 нікуди не зник, а кількість випадків, пов'язаних з висококонтагіозним  варіантом у світі, продовжує збільшуватися.

Apple попередить своїх співробітників як мінімум за місяць, перш ніж вимагати їх повернення в офіси, сказали джерела агентства.

Як повідомлялось, у червні глава Apple Тім Кук повідомив співробітників, що починаючи з вересня вони повинні будуть працювати з офісу як мінімум три дні на тиждень.

Видання NHKпише, що дельта-варіант став домінуючим штамом COVID-19 в США. Мутація була вперше виявлена в Індії, але вже поширилася на понад 100 країн.

За минулий тиждень в США в середньому щодня реєструвалось по більш як 26 000 нових випадків.

Влада Лос-Анджелеса знову стала вимагати від жителів, навіть тих, хто був вакцинований, носити маски. Офіційні особи в деяких частинах Невади, Флориди, Міссісіпі і Техасу також починають вводити протиепідемічні обмеження.

Нагадаємо: днями Apple закликала своїх постачальників випустити цього року 90 млн нових iPhone, що на 20% більше ніж за останні роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті