До реєстру олігархів можуть потрапити декілька чинних нардепів - Корнієнко

До реєстру олігархів можуть потрапити декілька чинних нардепів - Корнієнко

Нардеп вважає, що у депутатів «Слуги народу» «немає перспектив» потрапити до реєстру

До реєстру олігархів можуть потрапити декілька чинних нардепів - Корнієнко
Фото: Кузьмін Олександр/УНІАН

До реєстру олігархів можуть потрапити п’ять чинних народних депутатів. Про це заявив голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко в інтерв’ю виданню «Українські новини».

«Треба подивитися, яка буде кінцева версія закону. Мені здається, що до п’яти осіб може претендувати», – сказав він, відмовившись назвати прізвища нардепів.

Водночас Корнієнко вважає, що в його однопартійців «немає перспектив» потрапити до реєстру.

На думку депутата, закон про олігархів Рада ухвалить у другому читанні восени.

«Восени ми, в будь-якому випадку, його ухвалимо. Мені особисто здається, що в цей законопроєкт можна вносити різні зміни, але в них немає сенсу. Це рамковий закон, фундаментальний, який прописує нову парадигму стосунків між бізнесом, політикою і суспільством», – зазначив Корнієнко.

Він також зазначив, що нардепи подали до другого читання проєкту закону 1 230 поправок.

«Цікаво, що саме в них. Концептуально, я б у ньому нічого не змінив. Я б працював і зосередив би зусилля на ухваленні суміжного законодавства, щоб законопроєкт про олігархів почав працювати. Серед суміжного законодавства: антитрастове законодавство, законопроєкт про Антимонопольний комітет, законопроєкт про медіа, який довго вже чекає свого часу», – наголосив Корнієнко.

Раніше повідомлялося, що Рада прийняла у першому читанні законопроєкт про деолігархізацію. Документ підтримали 275 депутатів.

Президент Володимир Зеленський запропонував розробити спеціальний законопроєкт про статус олігархів. Він заявляв, що прагне побудувати країну без олігархів, де всі будуть рівні перед законом.

2 червня Зеленський зареєстрував у Раді законопроєкт про деолігархізацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті