Контррозвідка СБУ затримала колишнього депутата так званих «ЛНР/ДНР»

Контррозвідка СБУ затримала колишнього депутата так званих «ЛНР/ДНР»

Затриманий причетний до прийняття фейкової «конституції ЛНР»

Контррозвідка СБУ затримала колишнього депутата так званих «ЛНР/ДНР»
фото: ssu.gov.ua

Контррозвідники Служби безпеки України (СБУ) на Харківщині затримали колишнього депутата так званих «парламентів» самопроголошених «республік». Про це повідомляється на сайті відомства.

Встановлено, що мешканець Луганська у 2014 році брав участь у створенні незаконних органів влади на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області та причетний до прийняття фейкової «конституції ЛНР».

Під час обшуку у затриманого виявлено «паспорт громадянина ЛНР», а також «реєстраційні документи» псевдодержавного утворення. Встановлено, що він був «депутатом» так званих «Народної ради» і «парламенту Союзу народних республік Л/ДНР».

Керівники псевдодержавного утворення неодноразово заохочували зловмисника за активну підривну діяльність, спрямовану проти України.

Наразі слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше СБУ затримала організаторку «референдуму» на Луганщині. Жінку підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло