Фонд держмайна виставив на аукціон єдиний майновий комплекс Держпраці у Чернігові

Фонд держмайна виставив на аукціон єдиний майновий комплекс Держпраці у Чернігові

Стартова ціна комплексу складає понад дев’ять млн грн

Фонд держмайна виставив на аукціон єдиний майновий комплекс Держпраці у Чернігові
фото: privatization.gov.ua

11 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці». Стартова ціна комплексу складає 9 248 150 грн, а прийом заявок проводиться до 10 серпня включно. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Це діюче підприємство, розташоване за адресою: м. Чернігів, вул. Красносільського, 89. Основним видом його діяльності, відповідно до Статуту, є регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності суб’єктів господарювання. 

Серед інших видів діяльності: експертиза стану дотримання законодавства про працю,  навчання з питань охорони праці, атестація робочих місць та санітарно-гігієнічні дослідження небезпечних факторів на робочих місцях тощо.

У власності підприємства знаходяться дві будівлі: адміністративна – площею 839,7 м², та приміщення навчально-методичного центру, площею 193,7 м². Будівля та приміщення перебувають у задовільному стані та забезпечені усіма необхідним інженерними комунікаціями. Крім того, підприємство володіє 9 автомобілями та легковим причепом.

Нагадаємо, Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації історичної будівлі в Оріхові. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті