Фінтех-стартап Revolut виходить на туристичний ринок

Фінтех-стартап Revolut виходить на туристичний ринок

Компанія запустила сервіс бронювання житла, чим кинула виклик таким гігантам туристичної індустрії як Booking Holdings, Expedia і TripAdvisor

Фінтех-стартап Revolut виходить на туристичний ринок
фото www.facebook.com/revolutapp

Європейський гігант фінансових технологій Revolut, оцінка якого складає 33 млрд, виходить на туристичний ринок. Як повідомляє CNBC, лондонська фірма запустила нову функцію під назвою Stays, яка дозволяє користувачам бронювати готелі та інше житло через її додаток.

За словами компанії, клієнти можуть отримати до 10% у вигляді кешбека за бронювання, зроблені через Revolut. Функція Revolut Stays спочатку буде запущена в Великобританії, а в найближчі місяці вона з'явиться в Європі і США. Наразі сервіс пропонуватиме тільки проживання, але в майбутньому планується включити авіаквитки, оренду автомобілів і інші варіанти подорожей

Це перший для компанії сервіс за межами фінансового сектора, зазначив телеканал. Запускаючи новий продукт Revolut кидає виклик таким гігантам туристичної індустрії, як Booking Holdings, Expedia і TripAdvisor.

«У міру того, як світ обережно відкривається, ми знаємо, що всі жадають поїхати куди можуть – в Маргіт (Англія – ред.ред.) або на Мальорку. Ми зробили Stays, щоб спростити людям пошук і бронювання кращих напрямків для відпочинку в ідеальних місцях », – сказав керівник відділу заощаджень і стилю життя Revolut Марсель Нікай.

Revolut почав свою діяльність у 2015 році як цифрова платформа для банківських і платіжних операцій, що дозволяє витрачати гроші за кордоном без сплати високих комісій за обмін валюти. З того часу компанія розширила свою пропозицію, додавши нові функції для торгівлі акціями та криптовалютами.

Фірма є одним з низки популярних «необанків», що з'явилися в Європі та інших частинах світу і приваблюють в основному молодих клієнтів приємним призначеним для користувача інтерфейсом і яскравими банківськими картами. 

Нагадаємо: раніше цього місяця Revolut залучив $800 млн в ході чергового раунду інвестицій. З оцінкою в $33 млрд Revolut став найдорожчим фінтех-стартапом Великобританії,

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті