Кабмін прийняв рішення про початок створення в регіонах «Центрів Індустрії 4.0»

Кабмін прийняв рішення про початок створення в регіонах «Центрів Індустрії 4.0»

Центри будуть створюватися на базі індустріальних і наукових парків та університетів

Кабмін прийняв рішення про початок створення в регіонах «Центрів Індустрії 4.0»
фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволить створювати в регіонах «Центри Індустрії 4.0» на базі індустріальних та наукових парків, університетів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

За його словами, основне завдання Центрів – координація процесу впровадження та розроблення перспективних технологій, підготовка відповідних спеціалістів, формування зв'язків між бізнесом, який розробляє сучасні технології, та виробничими підприємствами.

«Центри Індустрії 4.0 мають стати важливим інструментом інноваційного розвитку на регіональному рівні та посісти особливе місце в просвітницькому, науковому та освітньому процесах. Саме для цього ми хочемо залучати українські університети, а також налагодити співробітництво з європейською мережею цифрових інноваційних хабів та міжнародними фондами», – написав прем'єр.

Нагадаємо: Уряд планує побудувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків до 2024 року. Верховна Рада ухвалила у першому читанні зміни до Закону України «Про індустріальні парки», що передбачають впровадження низки стимулів для залучення інвестицій в індустріальні парки. 

Раніше Mind розповідав, як індустріальні парки допоможуть у залученні інвестицій та які стимули пропонують затвердити Верховній Раді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті