Netflix додасть у свій сервіс мобільні ігри без збільшення вартості підписки

Netflix додасть у свій сервіс мобільні ігри без збільшення вартості підписки

План полягає в тому, щоб включити ігри в пропозицію свого сервісу протягом 2022 року

Netflix додасть у свій сервіс мобільні ігри без збільшення вартості підписки
фото DR

Стрімінговий сервіс Netflix оголосив, що додасть мобільні ігри без збільшення вартості підписки. Для розвитку цього напрямку компанія найняла колишнього керівника EA Mobile Майка Верду, пише TJournal.

Про плани включити в свою підписку мобільні ігри поряд із фільмами і серіалами Netflix розповів в квартальному звіті.

Компанія включить ігри в підписку без додаткових зборів.

Згідно з даними Bloomberg, план Netflix полягає в тому, щоб включити ігри в пропозицію свого сервісу протягом 2022 року. Netflix вже якийсь час поглядав у бік ігрової індустрії, однак раніше компанія не ділилася конкретними планами.

У звіті компанія вказала, що в другому кварталі кількість платних підписників збільшилася на 1,54 мільйона, це більше за прогноз компанії в 1 мільйон нових передплатників. Загальна кількість користувачів досягла 209,1 млн.

Прибуток на акцію теж виявився нижчим за очікування і склав $2,97. Загалом же виручка Netflix за квартал склала $7,34 млрд.

Netflix також відзвітував, що втратив у США і Канаді 430 000 платних підписників – у цих регіонах це сталося вперше з 2019 року.

Що стосується фільмів і серіалів, то «Тінь і кістка» подивилися 55 млн сімей за перші 28 днів з релізу, «Sweet Tooth: хлопчик з оленячими рогами» – 60 млн за чотири тижні, а «Армію мерців» Зака Снайдера – 75 млн за 28 днів.

Поява ігор в Netflix в тому чи іншому вигляді може змусити Apple або переглянути доступність додатка на iOS, або змінити правила майданчика. Зараз у компанії вважають, що Netflix не можна порівняти з умовним xCloud, оскільки ігри, на відміну від фільмів і серіалів, інтерактивні і в будь-який момент можуть змінитися.

З цієї причини Apple вимагає, щоб всі ігри зі стрімінгових сервісів проходили окрему перевірку модерацією. Власники самих сервісів, на зразок Microsoft, не згодні з такими вимогами.

Нагадаємо, Apple шукає в Голлівуді приміщення для зйомок власних фільмів і серіалів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті