Маск допустив, що Tesla знову продаватиме автомобілі за біткойни

Маск допустив, що Tesla знову продаватиме автомобілі за біткойни

Маск хоче спочатку впевнитись, що відсоток використання ВДЕ під час майнінгу становить 50% або вище

Маск допустив, що Tesla знову продаватиме автомобілі за біткойни
фото pixabay.com

Генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що компанія, швидше за все, відновить прийом біткойнів в якості платежів за електромобілі.

«Я хочу провести більш ретельну перевірку, щоб підтвердити, що відсоток використання відновлюваних джерел енергії (під час майнінгу – ред.), швидше за все, становить 50% або вище, і що існує тенденція до збільшення цього числа. Якщо це так, Tesla, швидше за все, відновить прийом біткойнів », – сказав він під час конференції B Word, організованої Crypto Council for Innovation, передає CNBC.

Нагадаємо: у травні Маск заявив, що компанія призупиняє продаж автомобілів з використанням біткойнів з огляду на побоювання з приводу «швидко зростаючого використання викопного палива для видобутку криптовалют».

З того часу Пекін посилив репресії проти криптовалют, вигнавши криптомайнерів з країни. Дані Кембридзького університету показують, що багато майнерів з КНР направилися у США.

У США знаходяться одні з найдешевших джерел енергії на планеті, які найчастіше є відновлюваними. Фред Тіль з Marathon Digital сказав, що більшість майнерів, які переїхали в Північну Америку, працюватимуть за рахунок ВДЕ або  кредитів на відновлювані джерела енергії. Генеральний директор Compass Віт Гіббс підрахував, що видобуток біткойнів у США більш ніж на 50 % забезпечується за рахунок відновлюваних джерел енергії.

«У довгостроковій перспективі відновлювані джерела енергії будуть найдешевшою енергією, але це не відбудеться відразу, – сказав Маск. – Але до тих пір, поки гірничодобувне співтовариство докладає свідомі і рішучі, реальні зусилля по переходу до ВДЕ, очевидно, що Tesla може це підтримати».

Біткойн на тлі цієї новини виріс на понад 4%.

Як повідомлялося, днями біткойн обвалився нижче $30 000 вперше з 22 червня і потягнув за собою й інші криптовалюти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті