Microsoft купила ще один стартап з безпеки

Microsoft купила ще один стартап з безпеки

CloudKnox - остання компанія, яка увійшла в портфель американського гіганта

Microsoft купила ще один стартап з безпеки
фото foter.com

Американський техногігант Microsoft оголосив про придбання CloudKnox, розробника ПЗ, яке допомагає компаніям скоротити обсяг доступу, який вони надають своїм хмарним ресурсам. Умови угоди не розголошуються, пише CNBC.

Це придбання стало ще одним кроком для Microsoft по розширенню свого бізнесу за допомогою без пекових рішень.

У січні Microsoft заявила, що за останні 12 місяців вона отримала понад $10 млрд доходу від рішень безпеки, що на 40% більше, ніж торік. Це означає, що цей сегмент росте швидше, ніж інші напрямки техногіганта.

Програмне забезпечення CloudKnox працює з загальнодоступною хмарою Microsoft – Azure, а також з хмарними сервісами Amazon і Google. Програмне забезпечення виявляє і може видаляти елементи дозволів доступу співробітників і віртуальні ідентифікатори, які не використовуються активно, і може відображати повідомлення про аномальну активність.

Корпоративний віцепрезидент Microsoft Джой Чик пояснив в блозі компанії, що з розвитком хмарних сервісів (таких як віртуальні машини) організаціям стає все важче здійснювати строгий контроль над тим, хто і що може з ними робити.

Стартап CloudKnox був заснований у 2015 році і базується в Саннівейл, Каліфорнія. За даними LinkedIn, в ньому працює 58 співробітників. Інвесторами компанії є Sorenson Ventures, Dell Technologies Capital і Foundation Capital.

Нагадаємо: минулого тижня Microsoft оголосила про придбання ще однієї компанії з безпеки, RiskIQ, яка може виявляти загрози в області ІТ-інфраструктури компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті