LG випустить захисні маски із вбудованими мікрофоном і динаміками

LG випустить захисні маски із вбудованими мікрофоном і динаміками

Динаміки посилюють голос користувача і дозволяють йому не знімати маску

LG випустить захисні маски із вбудованими мікрофоном і динаміками
фото LG

Південнокорейська компанія LG анонсувала оновлену версію своєї високотехнологічної маски для обличчя, яка буде не тільки очищати повітря, але й матиме вбудовані мікрофон і динаміки.

«Пристрій буде офіційно запущено в Таїланді в серпні, він піде на інші ринки після отримання схвалення місцевих регулюючих органів», – наголошується на сайті компанії, на яку посилається Forbes.

Вартість маски, що отримала назву LG Puricare Wearable Air Purifier, LG не уточнила. Попередня модель LG Puricare, представлена компанією після початку пандемії – влітку 2020 року, коштує $250. Вона має два вбудованих інверторних вентилятори, HEPA-фільтри і датчик дихання.

Нова версія маски, заявляють в LG, використовує легші мотори. У неї також вбудовані мікрофон і динаміки, які посилюють голос користувача і дозволяють йому не знімати маску або підвищувати голос під час розмови. Технологія, яка LG назвала VoiceON, «автоматично розпізнає, коли користувачі говорять, і підсилює їх голос за допомогою вбудованого динаміка, тому слухачам не потрібно напружуватися або нахилятися, щоб почути кожне слово».

Компанія запевняє, що нову маску вагою 94 г «можна з комфортом носити до 8 годин», а повністю перезарядити за допомогою USB-кабеля – за дві години.

The Verge відзначає, що LG – не перша компанія, яка впровадила технологію посилення голосу в захисну маску. Аналогічна технологія використана в масках Razer Project Hazel, обмежені продажі яких можуть початися пізніше в цьому році.

Тим часом у США винайшли маску із вбудованим датчиком, який може виявити коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті