Блокчейн-стартапи залучили рекордне фінансування за квартал

Блокчейн-стартапи залучили рекордне фінансування за квартал

За ІІ квартал ці стартапи залучили майже удев’ятеро більше, ніж за той же період роком раніше

Блокчейн-стартапи залучили рекордне фінансування за квартал
фото pixabay.com

Фінансування блокчейн-стартапів в ІІ кварталі вперше перевищило $4 млрд, попри різке падіння цін на криптовалюти.

Як повідомляє CNBC, за даними дослідницької компанії CB Insights, компанії цієї галузі залучили рекордні $4,38 млрд. Це на понад 50% більше, ніж в попередньому кварталі, і майже удев’ятеро більше, ніж за той же період роком раніше.

Найбільший раунд фінансування для блокчейн-компанії у звітному кварталі – це інвестиції в розмірі $440 млн в Circle, компанію, що займається платежами і цифровими валютами. Нещодавно Circle оголосила про плани стати публічною компанією шляхом злиття з іншою за $4,5 млрд.

Другий за величиною раунд фінансування за квартал продемонструвала компанія Ledger, розробник апаратних гаманців, в яких люди можуть зберігати свої цифрові валюти, зібравши $380 млн.

Рекордне фінансування показує, як інвестори знаходять альтернативні способи участі в криптовалютній індустрії, набуваючи частки в приватних стартапах в цьому секторі.

Як відомо, біткойн впав на понад 50% з моменту досягнення рекордного максимуму в $65 000 у квітні, коли американська криптовалютна біржа Coinbase стала публічною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті