Twitter інтегрує біткойн у свої сервіси

Twitter інтегрує біткойн у свої сервіси

Джек Дорсі каже, що біткойн стане важливою частиною майбутнього соцмережі

Twitter інтегрує біткойн у свої сервіси
фото DR

Засновник і керівник соцмережі Twitter Джек Дорсі підтвердив інвесторам, що компанія буде орієнтуватися на біткойн як «велику» частину свого майбутнього. Криптовалюта буде інтегрована і в нові, і в існуючі сервіси, пише TechCrunch.

Мова йде про торгівлю в соцмережі й нові сервіси на зразок Tip Jar (перекази авторам акаунтів від користувачів) і Super Follows (розширена платна підписка).

Дорсі, відомий прихильник криптовалюти, не розкрив деталі, але раніше він говорив, що поточний стан в цій галузі нагадує йому «ранні дні інтернету», а інтеграція біткойна в Twitter буде його «найважливішим завданням».

Загалом Twitter показав сильні результати в другому кварталі, його виручка росла найшвидше з 2014 року ($1,19 млрд).

Дорсі назвав біткойн однією з трьох ключових тенденцій майбутнього Twitter, поряд зі штучним інтелектом і децентралізацією – останню Twitter реалізує в рамках своєї ініціативи «Bluesky».

Дорсі назвав біткойн «найкращим кандидатом» на роль «національної валюти» Інтернету.

«Якщо в Інтернеті є власна валюта, глобальна валюта, ми можемо рухатися набагато швидше з такими продуктами, як Super Follows, Commerce, Subscriptions, Tip Jar, і завдяки цьому ми зможемо охопити кожну людину на планеті, замість того, щоб йти за принципом «ринок за ринком», – пояснив Дорсі.

Представник Twitter підтвердив, що Дорсі вперше публічно висловився про те, як Twitter може інтегрувати біткойни в свою лінійку продуктів.

Дорсі також зазначив, що Twitter буде не єдиною соцмережею, яка орієнтується на крипто-стратегію, відзначивши, що Facebook підтримує цифрову валюту Diem.

«У цьому є очевидна потреба. І я думаю, що відкритий стандарт, властивий Інтернету, – це правильний шлях, тому я зрештою сконцентруюся на біткойні», – зазначив він.

Нагадаємо, Twitter запускає свою платну версію з цікавими функціями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті