Amazon шукає експерта з блокчейну і цифрових валют

Amazon шукає експерта з блокчейну і цифрових валют

У інтернет-гіганта, схоже, розігрався апетит до цього сектору

Amazon шукає експерта з блокчейну і цифрових валют
фото Shutterstock

Amazon хоче залучити у свою команду експерта по цифровій валюті і блокчейну. Як повідомляє CNBC, це говорить про те, що компанія, схоже, серйозно націлилася на такі криптовалюти, як біткойн.

Згідно з нещодавнім оголошенням про вакансію, відділ прийому платежів Amazon шукає «досвідченого лідера по продуктах для розробки стратегії компанії в області цифрової валюти і блокчейну, а також для створення робочої карти продукту».

«Ваш досвід роботи з блокчейном, цифровими валютами центральних банків і криптовалютами допоможе вам розробити можливості, які необхідно розвивати, управляти спільним баченням і стратегією продукту ...», – йдеться в тексті оголошення.

Amazon підтвердила публікацію оголошення.

«Ми натхненні інноваціями в криптовалютах і вивчаємо, як все це може вписатися в Amazon. Ми віримо, що майбутнє буде побудовано на нових технологіях, які уможливлять сучасні, швидкі і недорогі платежі, і сподіваємося якомога швидше запропонувати це майбутнє клієнтам Amazon», – йдеться в повідомленні гіганта онлайн-торгівлі.

Підрозділ хмарних обчислень компанії Amazon Web Services (AWS) пропонує послугу під назвою керований блокчейн. Але Amazon не приймає платежі в криптовалютах за свої продукти. У 2017 році на той час генеральний директор AWS Енді Джессі заявив, що компанія не приділяє особливої уваги технології блокчейн, хоча визнав, що «уважно стежить за нею».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті