Alphabet створила нову робототехнічну компанію

Alphabet створила нову робототехнічну компанію

Нове підприємство материнської компанії Google отримало назву Intrinsic

Alphabet створила нову робототехнічну компанію
фото www.flickr.com/photos/feliperivera/2286608473

Холдинг Alphabet, який є материнською компанією Google, оголосила про створення підприємства з розробки програмного забезпечення для робототехніки під назвою Intrinsic. Як повідомляє CNBC, вона стала частиною підрозділу X.

Intrinsic заявляє, що розробляє програмні інструменти, які роблять промислових роботів простішими у використанні та дешевшими, щоб розширити охоплення користувачів.

Підрозділ Х (Division X) компанії Alphabet був створений десять років тому в надії, що він зможе використовувати нові технології для вирішення глобальних проблем. На сьогодні підрозділ розробив декілька проєктів, включаючи безпілотні літальні апарати й інтернет-кулі. Багато з цих них зазнали невдачі, пише видання.

Робототехніка – одна з галузей, в яких зацікавлений технологічний гігант, але його проєкти поки не увінчалися успіхом.

Компанія почала витрачати величезні суми у 2013 році, купивши шість стартапів в області робототехніки, які вона або продала, або закрила. На початку 2019 року з'явилася інформація про те, що Alphabet повертається в гру. Тоді видання New York Times повідомило, що Google оновила свою програму в цій області і зосередиться на простіших машинах, які можуть виконувати завдання і вчитися за допомогою машинного навчання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті