«Дарниця» приєдналася до Спілки українських підприємців
Новини компаній

«Дарниця» приєдналася до Спілки українських підприємців

Співпраця дозволить ефективно протистояти викликами, що стримують розвиток фармацевтичного ринку, і пришвидшити позитивні зміни

«Дарниця» приєдналася до Спілки українських підприємців
фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» стала членом Спілки українських підприємців (СУП) – найбільшої бізнес-асоціації незалежних українських підприємців. Про це заявив голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

Він наголосив, що співпраця «Дарниці» і Спілки українських підприємців дозволить ефективно протистояти викликами, що стримують розвиток фармацевтичного ринку, і пришвидшити позитивні зміни.

Для цього, за його словами, будуть задіяні професійні напрацювання компанії, які за допомогою Спілки та в тісній співпраці з законодавцями повинні забезпечити прозорість і рівні правила конкуренції для усіх учасників. А це, своєю чергою, сприятиме покращенню позицій українських фармвиробників на світових ринках.

«Компанія націлена на ефективну роботу з виявлення та усунення бар’єрів, що стримують розвиток ринку лікарських засобів», – наголосив Шимків.

«Ми раді, що об’єднуємо все більше прозорих та інноваційних українських компаній у СУП. Саме з такими досвідченими лідерами, як «Дарниця», можемо якісно і системно працювати над втіленням позитивних законодавчих змін у галузі спільно з іншими учасниками Комітету з охорони здоров’я СУП. Тож готові до плідної співпраці», – прокоментувала виконавча директорка Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.

Нагадаємо, раніше «Дарниця» приєдналася до Української асоціації бізнесу і торгівлі, яка, маючи постійне представництво в Євросоюзі, офіційно уповноважена представляти інтереси українських компаній-експортерів в європейській спільноті.

Також на початку 2021 року фармкомпанія стала членом найбільшої світової організації фахівців з регулювання у сфері охорони здоров'я і супутніх товарів The Regulatory Affairs Professionals Society (RAPS). Штаб-квартира RAPS розташована в США близько Вашингтона з відділеннями та філіями по всьому світу.

Спілка українських підприємців – це найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Членами СУП є понад 800 компаній різного розміру бізнесу з усіх регіонів України, головною метою яких є популяризація підприємницької діяльності та покращення бізнес-клімату в країні.

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті