Фонд держмайна виставив на аукціон з оренди стадіон у Рівному

Фонд держмайна виставив на аукціон з оренди стадіон у Рівному

Актив потребує капітального ремонту

Фонд держмайна виставив на аукціон з оренди стадіон у Рівному
фото: orenda.gov.ua

10 серпня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з передачі в оренду стадіону, що знаходиться на балансі ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» за адресою: Рівненська область, місто Рівне, вулиця Данила Галицького 13. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Стартова ціна оренди об’єкту складає 2 590,14 грн на місяць, а термін оренди – 5 років. Актив потребує капітального ремонту, комунікації відсутні.

Нагадаємо, для того, щоб взяти участь в аукціоні за право орендувати цей актив, необхідно подати заявку на участь в аукціоні, сплатити гарантійний і реєстраційний внески та зробити свою цінову пропозицію на торгах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло