Тютюновий гігант Philip Morris виступив за повну заборону сигарет до 2030 року

Тютюновий гігант Philip Morris виступив за повну заборону сигарет до 2030 року

У компанії порівняли куріння тютюну з автомобілями, які працюють на бензині

Тютюновий гігант Philip Morris виступив за повну заборону сигарет до 2030 року
фото DR

Керівництво найбільшої тютюнової компанії Philip Morris International виступило за повну заборону продажу сигарет на території Великобританії – корпорація порівняла тютюн з бензиновими автомобілями, що відходять у минуле.

Голова правління компанії Андре Каланцопулос і головний виконавчий директор Яцек Ольчак заявили в інтерв'ю The Mail, що Philip Morris припинить продаж сигарет Marlboro в Великобританії протягом десяти років, пише The Bell.

 За словами топ-менеджерів, цей крок є частиною глобальної мети компанії повністю заборонити куріння і допомогти покласти край вживанню традиційних сигарет. У компанії порівняли куріння тютюну з автомобілями, які працюють на бензині, які, за даними The Telegraph, будуть заборонені до продажу у Великобританії з 2030 року.

«До сигарет слід ставитися як до бензинових автомобілів», – заявило керівництво тютюнової корпорації.

«Ми можемо побачити світ без сигарет. І насправді, чим раніше це відбудеться, тим краще для всіх. При правильному регулюванні та інформуванні заборона (на продаж сигарет) може з'явитися вже через 10 років в деяких країнах. І проблема буде вирішена раз і назавжди», – заявив Ольчак.

Тютюновий гігант продавав марку Marlboro в Великобританії понад 100 років. Тепер же компанія в майбутньому планує зосередитися на виробництві систем нагрівання тютюну (на зразок IQOS), засобів для боротьби з курінням і т.п.

Зараз тільки 25% доходів Philip Morris припадає на продукцію, не пов'язану з тютюновим димом, але до 2025 року компанія планує довести цю частку до 50%.

Одночасно з цим, за даними The Guardian, групи по боротьбі з курінням в Великобританії критикують антитютюнові кроки компанії, звинувачуючи її в тому, що вона намагається позиціонувати себе як противника куріння, продовжуючи продавати сигарети.

Як повідомлялося, Philip Morris купує виробника нікотинової жуйки за понад $800 млн. Компанія інвестувала вже $8 млрд в розробку продуктів, що не містять тютюнового диму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло