Освітня платформа «На урок» проводить олімпіаду для учнів

Освітня платформа «На урок» проводить олімпіаду для учнів

Переможці отримають квитки на Comic Con Ukraine

Этот материал также доступен на русском языке
Освітня платформа «На урок» проводить олімпіаду для учнів
Фото: pixabay.com

Платформа для онлайн-навчання «На Урок» проводить літню олімпіаду для школярів. Усім, хто отримає найвищий бал – від 90 до 100 – будуть презентовані квитки на фестиваль косплею і гік-культури Comic Con Ukraine. А всі інші, хто візьме участь, але не набере потрібних балів, отримають знижку 20% на квитки на Comic Con Ukraine, який відбудеться 4-5 вересня цього року. Про це повідомляється на сайті проєкту.

Реєстрація на олімпіаду стартувала та триватиме до 21 серпня. Завдання олімпіади  відкриті з 10 липня до 21 серпня включно. А 23 серпня буде визначено переможців. Участь в олімпіаді можуть взяти учні з 1 по 11 клас.

Засновники освітнього проєкту «На Урок» Дмитро Перепелиця та Роман Кісіль вважають, що «олімпіада – це чарівна паличка, що допоможе отримати нові знання та розширити кругозір». Вони зазначили, що їхні експерти створили завдання, які не просто перевіряють шкільні знання, а й допомагають прокачати ерудицію: «Це таке собі тренування перед новим навчальним роком, можливість ще раз перевірити власні сили».

Платформа «На урок» – це освітній проєкт для школярів, які можуть щосезону протестувати свої знання на предметних олімпіадах, цікаві конкурси, курси з підготовки до ЗНО, розвивальні курси та конференції, тести. Крім того, платформа виступає як проєкт з підвищення кваліфікації для вчителів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті