США не зніматимуть обмеження на поїздки через «дельту» – Білий дім

США не зніматимуть обмеження на поїздки через «дельту» – Білий дім

Обмеження для більшості населення світу, введенні торік, діятимуть і надалі

США не зніматимуть обмеження на поїздки через «дельту» – Білий дім
фото foter.com

Сполучені Штати не зніматимуть жодні існуючі обмеження на поїздки «на даному етапі» через побоювання щодо висококонтагіозного дельта-варіанту COVID-19 і зростаючого числа випадків коронавірусу в США. Про це із посиланням на заяву Білого дому повідомляє Reuters.

Це означає, що раніше впроваджені обмеження на поїздки, які не дозволяли більшості населення світу в'їжджати до Сполучених Штатів з 2020 року, не будуть скасовані в короткостроковій перспективі.

«З огляду на те, де ми знаходимося сьогодні ... з дельта-варіантом, ми збережемо існуючі обмеження на поїздки на цей момент, – заявила прессекретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі. – Через дельта-варіант COVID-19 випадки захворювання тут, вдома, ростуть, особливо серед нещеплених, і, схоже, в найближчі тижні це зростання продовжиться».

Агентство зазначає, що це оголошення майже напевно є вироком для американських авіаліній і туристичної галузі США. Авіаперевізник протягом декількох місяців активно лобіювали Білий дім з метою зняття обмежень, і дехто каже, що галузі тепер, можливо, доведеться почекати до вересня або пізніше для можливого перегляду обмежень.

Наразі в’їзд в США заборонений для більшості неамериканських громадян, які протягом останніх 14 днів перебували в Великобританії, 26 країнах Шенгенської зони в Європі без внутрішнього прикордонного контролю або в Ірландії, Китаї, Індії, Південній Африці, Ірані та Бразилії.

Директор Центрів США з контролю над хворобами (CDC) д-р Рошель Валенські заявила, що середня кількість нових випадків в США за сім днів зросла на 53% в порівнянні з попереднім тижнем. Дельта-варіант, який вперше був виявлений в Індії, наразі складає понад 80% нових випадків по всій країні і був виявлений більш ніж в 90 країнах.

Нагадаємо: раніше цього місяця МОЗ Ізраїлю заявило, що вакцина Pfizer захищає проти «дельти» на 39%. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті